Yaratık Orang Mawas

Yaratık Orang Mawas

6

ORANG MAWAS

Malezya’daki bir tür canavarımsı ilkel varlıktır.

Orangutanın Endonezya’dan alınmış terimidir. 5 ve 8 fit aralığında uzunluğu olan uzun kabarık tüylü kahverengi ya da siyah saçlı yapısı vardır.

Birçok ipucu kayıt altına alınsa da Malezya’da 13 ocak 1995 tarihli gazetelerde belirtilenler ve 19992un son haftasında olanları ise en güncel olanıdır.

Negeri Sembilan bölgesinin güney kısımlarından bir adamın anlatıları dikkate alınmıştır. Adamın ismi Liong Chang Shen olup 50 yaşlarındadır. Kendi meyve bahçesinde çalışırken güçlü bir hayvan kokusu ve homurdanmalarını hisseder. İki tane Mawas görür. Biri uzun bir kısa boyludur. Bir atak gördüğünden korkar ve kaçar fakat sonradan fark eder ki Mawaslar yola koyulmuştur. Onları 6 ve 5 fit uzunluğunda betimlemektedir. Uzun gür saçlarından bahseder.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı