Yazı Falı

Yazı, insanlığın hayatına dahil olduğu andan itibaren insanlığın serüveninin kayıt altına alınmasında büyük bir yere sahip olmuştur.

Sümerlerden başlamak üzere Mısır, Hint, Fenike, Yunan, Roma bütün medeniyetler yazıyı kullanmış ve geliştirmişlerdir. Fenikeliler bugün kullandığımız alfabe sistemini oluşturmuşlardır.

Yazı Falı, kişinin kullandığı yazıya göre psikolojik yorumlamalarda bulunmaya dayalı bir yöntemdir. Eğer kişi harfleri birbirine çok yakın yazıyor ve her bir harfi farkılı boyutlarda yazıyorsa bu, o kişinin düzenli bir hayatı olmadığına işarettir. Yazı Falı’na bakmak için öncelikle falı bakılacak kişiye belirli aralıklarla (3 gün, 1 hafta) belirli kelimelerden oluşan yazılar yazdırılması gerekir. Bu kelimeler temelde; “aile, sevinç, hüzün, aşk, ayrılık, tatil, birlik, özlem, yakınlık, yemek, uyku, iş, gelecek, umut, yorgun, sert, uzun, tatlı, acı, neşe, bahar, yaz,  hafta” gibi temelde insan hayatını simgeleyen kelimeler olmalıdır.

Eğer kişi bu kelimelerden belirli aralıklarla anlamlı cümleler oluşturamıyorsa kişi çok büyük bir hüzün içinde demektir. Ayrıca hüzün, acı vs gibi kelimeleri büyük şekilde ve okunaklı yazıyorsa bu da kişinin bilinçaltında gizlediği korkuları olduğu anlamını taşır.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı