Ydromancy-Su Falı

Ydromancy-Su Falı

images

Ydromancy

Su yardımıyla geleceği, geçmişi ve anı anlama adına yapılan mistik ve sihirli bir yöntemdir. Su ve yağmurla geleceği tahmin etme adına birkaç yöntem vardır.

Antik çağlarda havuzda, gölde ya da birikinti olacak bir yerde su veya yağmur suyunun oluşturduğu bir yuvada suyun üzerindeki yansımaların ya da suyun hareketi ile bir takım tahminler yapılabilirdi.

İçine bir taş atılarak ya da elle karıştırarak suyun hareketi yorumlanabilir. Bazen bazı medyumlar suyun rengi ve hareketini de yorumlar.

Ayrıca bir kase içindeki suyun içerisine atılan yüzük veya anahtarın suyun içinde veya dışında yaratacağı su hareketinin yorumlanması ile de geleceğe yönelik bir takım tahminler yapılabilir.

Bir diğer yöntem 3 çakıl taşının suya atılıp suyun hareketlerinin incelenmesidir.

Bir diğer yönteme göre ise de denizin hareketi rengi ve rüzgar ile aldığı devinimi geleceğe yönelik tahminlerde medyumlar tarafından kullanılırken aynı yöntemleri göl veya nehir üzerinden yapan medyumlar da vardır.

Örnek vermek gerekirse Palmyra şehirnde var olan gizli bir göl de şehrin düşmesi sırasında geleceği görmek adına bu göle altın ve gümüş gibi değerli madenler atılmıştı. Suyun hareketine ve sudaki yansımaya göre şehrin düşeceği yani kaybedileceği anlaşılmıştı.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı