Yeni Çağ Kehaneti

Yeni Çağ Kehaneti

6

New Age

1980’li yıllarda popüler olmuş bir sözcüktür. Net olarak belli olmayan yarı dini inançları niteler. Örneğin; parapsikoloji, astroloji, mistisizm, ruh bilimcilik, ekolojinin ve gezegenin farkındalığı, taşların ve kristallerin iyileştirici ve tamamlayıcı tıp olarak nitelendirilebilir.

Bu hareket özellikle 1960’larda Batı’nın karışık sosyal hareketlerinde Batı ile özdeşleşmiş bir harekettir. Batı’nın baskıcı materyalizmi, Doğu’nun dini tecrübeleri, uyuşturucu kullanımı, Hümanist psikolojinin yaygınlaşması ve bilinçliliğin artması bu isimlendirmeyi etkilemektedir.

Popüler medyaya karşı olan düşmanlık içerisinde bu akımlar ve düşünceler öne çıkmıştır.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı