Yılan Hareketi Falı

En çok korkulan hayvanların başında gelen ve sürüngenlerin bir türü olan yılanın hareketleri antik çağlardan itibaren falcılar, medyumlar ve büyücüler tarafından dikkate alınmaktadır. Bu hayvanın hareketlerinin özellikle büyücülerin kehanetlerde bulunmasını sağlaması falcıları da bu alanla ilgilenmeye itmiştir.

Nasıl Yorumlanır

Eğer bir yılanla karşılaşılırsa farklı anlamlar çıkmaktadır. Çünkü yılan zehirli bir yılan türü ise, hiç bir şey yapmasa dahi bir uğursuzluk olarak kabul edilmektedir. Gören kişi yakın bir gelecekte olumsuz durumlarla karşılaşacak demektir. Eğer zehirli değil ise bu sefer uğur getirecek anlamı çıkmaktadır.

Eğer yılan bir kişiyi gördüğünde kafasını kaldırıyor ve sonrasında yoluna devam ediyorsa, yılanla karşılaşan kişi ailesi içerisinde kendisi hakkında olumsuz bir kişi ile sorun yaşayacak demektir.

Eğer bir yılanla karşılaşıldığında yılan normalden fazla ses çıkarıyor ise, karşılaşan kişi bir felaketle karşılaşacak demektir. Bu ölüm olarak da yorumlanabilir.

Eğer bir yılanla karşılaşıldığında yılan salyangoz gibi kendi etrafında dolanıyorsa, yılanı gören kişi yeni bir iş ya da gelir kapısı bulması gerekmektedir. Aksi takdirde uğursuzluklarla karşılaşacaktır.

 

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı