Yılan

yilanDiplomatik, sevimli ve popülerdirler. Yılan, insanları baştan çıkarmanın şehvetli sanatıdır. Bu, ,içine kapanıklılığıyla eşleşmiş birlikteliğinin ilginç bir karışımıdır. Sezgisi kuvvetli ve anlayışlıdır. Yılanlar, mıknatıs gibi ilgiyi kendine çekerler ve buna aldırış etmezler.

Akranlarının dikkati çekmek ve genel olarak onaylanmak bekledikleri en son şeydir. Asla gürültücü ve kasten açık sözlü değillerdir. Çünkü mükemmel bir terbiyeye sahiptirler.

Parayla şanslı olabileceklerini kabul ederler ve bu genellikle hayatı dolu dolu yaşamak için bu yeterli olacaktır. Cimri değildirler. Fiziksel değil zihinsel aktiviteleri ön plandadır. Herhangi bir şeye hemen atlamadan önce bulunduğu durumu analiz etmek amacıyla biraz kendilerini geri çekerler.

Sevimlilikleri ve çekiciliklerini aslında  çekingen tavrında gizlidir. Bütün gününü kıvrılıp iyi bir kitap okuyarak geçirmekten mutlu olurlar. Bu onları tembelliğe kadar itebilir.

Derinlerde biraz güvensizliği vardır. Kıskançlık ve sahiplenme duygusu gibi davranışlarıyla sevdiklerini kendinden uzaklaştırabilir. Yılan, karşı konulmazlığını sık sık kanıtlar. Cömerttir ve sevgi doludur. Biraz tehlikeli ve oldukça akıllıdır. Yılan’ ın felsefi ve sezgisel aklı ile genellikle hislerinin ve içgüdüsünün yerine mantığı geçer. Başkalarına önerilerini sunmadan önce sezgilerine güvenirler. Bu iş girişimlerinde, dikkatlerini toparlamada, öne geçmek için uyanık olmalarında oldukça onlara yardımcı olur.

Yılanlan iyi bir sebebleri olduğunda çok sıkı çalışırlar ve pratik zekaları sayesinde herşeyin üstesinden gelebilirler. İnanılmaz bir takip etme ve tamamlama hareketleri vardır. Bir kere gittiklerinde aynısını karşısındakinden de beklerler.

Genel olarak, Yılanlar cömert ve nazik, sevimli ve bir o kadar da çekicidir.  Ancak biraz alçakgönüllüğü  ve sahip oldukları güçlü hissi öğrenmelidirler. Yılan bunu fark ettiğinde güven de bununla birlikte gelir ve nihayet kendi iç dünyasında da rahat davranabilir.

 

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı