Yıldız Hareketi Falı

Astromancy olarak isimlendirilmeye 17 yüzyılda başlanan yıldız hareketi falında gelecekle ilgili bir takım tahminler yapmak mümkündür. Bir çok felaket yıldız hareketlerine göre ortaya çıkacağına inanılırdı. Örneğin deprem, fıtına, sel, açlık, kıtlık, savaş gibi sorunların kuyruklu yıldızların ortaya çıkışı ya da yıldızların hareketlerine göre belirlendiği inancı antik kültürden itibaren modern dönemlere kadar çok yaygın olan bir inanıştı.

Nasıl Yorumlanır

Bir yıldız düşerse bu yeni doğan bir çocuğun işaretidir. Aynı zamanda bir yıldız düştüğü zaman hemen bir dilek tutulması gerektiğine inanılır.

Bazı kültürlerde ise eğer yıldız düşmesine tanıklık ettiysen bu olumsuz bir kehanettir. Yakından tanıdığın ya da çok güçlü bir pozisyonda olan önemli bir kişinin ölümü haber edilmiş olur.

 

 

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı