Yıldız Şekli Falı

Yıldız Şekli Falı

yıldd

ROADOMANCY

Yıldızlar yorumlanarak gelecek hakkında yorum yapma işlemidir.

Antik dönemlerde özellikle kuyruklu yıldızların aldığı çizgi, görüntüsü kahinler tarafından yorumlanmış ve bu görüntüler savaş, kıtlık, felaket gibi unsurların işareti olarak algılanmıştır ve öylece okunmuşlardır. Ünlü birinin ölümü ya da egemen gücün el değiştirmesi gibi bazı sonuçlar da var olan görüntülere göre çıkarılabilecek anlamlardandır.

Bazı kültürlere göre yıldız kaydığı an dünyaya yeni bir bebeğin geldiği anlamı çıkarken çoğu kültürde de yıldızlar kaydığı anda ya da gecenin ilk yıldızını seçmeye çalışırken bir dilek tutulur ve olacağına inanılır. Bazı kültürlere göre de yıldızların kaymasına edilen tanıklık kötü bir duruma işarettir. Bir ölüm ya da yakın gördüğünüz birisinin sizden uzaklaşması gibi anlamlar çıkar.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı