Yumurta Falı Kehaneti

Yumurta Falı Kehaneti

10

OVAMANCY

Yumurtaların yardımı ile gelecek ve geçmiş hakkında kehanette bulunulmasını sağlayan bir yöntemdir.

Bir yönteme göre yumurtanın beyazı sarısından ayrılır ve sıcak suda pişmeye bırakılırken şekli medyum tarafından yorumlanır.

Eğer çıngırak şekli var ise düğün gelecek demektir.  Yılan şekli var ise bilinmeyen bir düşmanın tehdidi var demektir. Tekne veya otomobil şekli var ise seyahat var demektir.

Eski Yunan ve Roma medyumları da yumurtadan faydalanmaktaydı.

Antik dönemde anne karnındaki çocuğun durumu öğrenilmesi için uygulanabilirdi. Öncelikle bir yumurta anne karnında birkaç Dakka bekletilir ve spnra bir tabağa kırılıp dökülür. Tek sarı tek çocuk eğer çift ise ikiz çocuk ve diğer sayılara göre de o kadar çocuk olacağı ifade edilmekteydi. Eğer sarı kana bulanmış gibi ise bu kötü bir kehanettir.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı