Yün Falı

Bir torba yünün havaya atılması ve sonrasında yere doğru uçarken havada aldığı şekillerin ve yere düştüğünde aldığı biçimin yorumlanarak gelecek hakkında fikir elde edilen bir fal türüdür.

 

Anadolu kültüründe var olan bu fal türünün bugün ki Suriye Toprakları ile beraber Adana Antep gibi bölgelerde bugün dahi ghörülen bir fal türüdür.

 

Yün falında uygulanan yöntemlerden birine göre fal baktırmak isteyen kişi bir torba içerisinden eline aldığı yünü yukarıdan aşağıya doğru atar. Yün yavaş yavaş süzüleceği ve havada birbirinden ayrılacağı için falcı bu gidişatı derinlemesine gözlemler ve alması gereken mesajları alıp yorumlamaya başlar. Böylece gelecek hakkında kehanetlerde bulunur.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı