Yunan İskambil Falı

İskambil kartları arasında özel olarak seçilen kartlarla bakılan fal çeşidi. Etkisinin çok büyük olduğuna inanılmaktadır. Günümüzde pek fazla rağbet edilen fallardan değildir.

Günümüzde diğer iskambil falları ve tarot kadar rağbet görmese de uygulanan bir fal yöntemidir. İskambil ve tarottan ayrılan tek yanı kişinin tercihine göre kartların seçilmesidir. Yorumlamalar diğer fal türleriyle herhangi bir ayrılık göstermez.

Kağıtlar düz ve ters olarak yorumlanır. Ellilik desteden ikili, üçlü, dörtlü, beşli ve altıların çıkarılması gerekmektedir. Geriye kalan kartlardan seçimler yapılır ve yorumlanır.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı