Yürüyüş Falı

Bir kişinin yürürken adım atış şekli, aldığı tavırlar o kişinin kişisel özelliklerini göstermesi falcılar ve medyumlar tarafından dikkat edilen hususlardandır. Bunun için farklı yöntemler uygulanabilir.

Nasıl Uygulanır/Yorumlanır

Bir kişi daire içerisinde ve dışında yürütülür. Sonra falcı gerekli duaları ettikten sonra yürüyen kişiye yoğunlaşır ve onun karakteri hakkında yorumlar yapar.

Bir diğer yolda kişinin daire çizerek başı dönene kadar yürümesi sağlanarak o haldeyken aldığı vücut şekillerinin falcı tarafından yorumlanmasıyla bir takım tahminlerde bulunulur.

Eğer bir kişi yürürken ya da koşarken iki elini de bir yerde sabit tutuyorsa öz güveni eksik biri demektir.

Eğer bir kişi koşarken sürekli aynı tempoda devam ediyorsa dalgın olduğunu gösterir.

Eğer sık ve kısa adımlarla yürüyorsa o kişi utangaç biridir.

Eğer bir kişi koşarken veya yürürken farkında olmadan temposu sürekli değişiyor ve durup devam ediyorsa bu kişinin dağınık bir hayatı olduğunu gösterir.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı