Yüz Falı Kehaneti

Yüz Falı Kehaneti

thB7E1Z57P

SPATALAMANCY

Bir kişinin yüzünün, iskeletinin ve dışkısının incelenerek gelecek hakkında kehanette bulunma işlemidir.

Sindirilemeyen cisimlerin ve yiyeceklerin yorumlanarak kahinlikte bulunma işlemi çok eski tarihlerden beri vardır. Kahinlikte içerikler yer ve konum önemli noktalardır.

Eski Mısır’da benzer yöntemler uygulanırdı. Bazı ölümsüzleştirilen böceklerden yola çıkılır, dışkı topları yorumlanır, arıların davranışları ve hareket biçimi yorumlanarak kahinlikte bulunulabilirdi.

Dışkıların ve idrarların yorumlanması da çok eski zamanlardan itibaren var olan bir yöntemdir. Tıp uzmanları dışkılardan ya da idrarlardan yola çıkarak hastalıklar hakkında çok eski tarihlerden itibaren yorumlarda bulunabilirlerdi. Bugünün var olan tıp ve biliminde de bu yöntem labrotuvarlarda uygulanmaktadır.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı