Zar Atışı Falı

Bir zarın atılış şekli, atılan zarın aldığı pozisyon, gelen rakamlar, iki zarın birbirine göre konumu beraber değerlendirilerek niyetine bakılan kişinin geleceği hakkında bilgi alınmasını sağlayan bir fal türüdür.

 

Eski Mısır’da yaygın olarak görülen bu fal türü, Yunan coğrafyasında da karşılaşılan bir fal türüydü. Orta çağ Avrupa’sında yaygın olsa da zamanla yerini zarların sayılarına göre bakılan fal türlerine bırakmıştır.

 

Düz bir zeminde iki zar beraberce atılır. İki zarın birbirne göre konumu değerlendirilmek istenirse, birbirlerine olan mesafelerine veya durumlarına göre falcı mistik mesajları okur ve anlatır. Örneğin; eğer zarlar üst üste durursa bu iyi bir şansı ya da gelecekte kişinin karşılaşacağı olumlu bir durumu simgelemektedir.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı