Zar Hareketi Falı

Zarların bir daire içine elle atılması ve zarların daireye göre aldığı pozisyon değerlendirilerek geleceğe dair kehanetlerde bulunulan bir fal türüdür.

 

Antik çağlardan itibaren zara benzeyen bir çok cismin kullanılarak benzerleri uygulanan bu fal türünün özellikle orta çağ döneminde çingenelerin Avrupa’ya bu falı taşıması orada zar hareketi falını yaygın bir konuma getirmiştir.

 

Öncelikle bir daire çizilir. Üç adet zar bir ele alınır ve çizilmiş olan küçük dairenin içerisine atılır. Eğer iki kere üst üste zarlardan biri daire dışına taşarsa fal bırakılıp bir gün sonra yapılmalıdır. Z<arın dışarıya taşması kötüye kehanettir. Üç kere üst üste dışarıya çıkarsa büyük bir problem ile karşılaşılacak demektir.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı