Zodyak

Zodyak

zodiacwheela

Zodiac

Yıldızların içinde güneşin yoluna en yakın olan ve ekliptik çizgide 8 derecede bulunan göksel kutupta yer alan bir işarettir. Zodiac’ın genişliği ve büyüklüğü içerdiği gezegenlere ve Güneş ile Ay’ın göktaşlarına göre belirlenmektedir. 30 derecede zodiac sembolü olarak adlandırılan 12 kısma bölünmüştür. Zodiac işaretlerinin isimleri bugün 12 burç olarak adlandırdığımız Koç, Oğlak, Boğa, Yengeç, Aslan, Akrep, Yay, İkizler, Başak, Balık, Terazi ve Kova’dır.

Zodiac işaretleri gezegensel farklılıklardan bağımsızdır, örneğin Marstaki aslan ile başka bir yerdeki yengeç arasındaki uyumsuzluk zodiac için geçerli sayılmamaktadır. Zodiac’ta bulunan bu işaretler kişilerin hayatları, bu hayat içerisinde izleyecekleri evreler ve bu evrelerin geçirecekleri dönüşümler öngörülür ve yorumlanır.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı